Z prawdziwą satysfakcją informujemy, iż Tarnowskie Wodociągi Sp. z o. o. otrzymały z rąk Ministra Środowiska prof. Macieja Nowickiego tytuł „Lidera Polskiej Ekologii 2009” w kategorii Przedsiębiorstwo Świadczące Usługi  Komunalne za „Aglomeracyjno - zlewniowy model zarządzania siecią wodociągową i kanalizacyjną w obszarze wschodniej Małopolski” orazTarDenPho® Technologia głębokiej redukcji azotu i fosforu w oczyszczalniach ścieków”.

 

Uroczyste wręczenie nagród w 12 edycji Konkursu Ministra Środowiska pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego – Lider Polskiej Ekologii 2009 miało miejsce w dniu 9 listopada 2009 r., w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie.


      Jest to szczególne wyróżnienie dla Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. – tytuł Lidera Polskiej Ekologii to najbardziej ceniona w Polsce nagroda branżowa w zakresie ekologii. Tytuł ten stanowi ukoronowanie wieloletniej działalności przedsiębiorstwa w służbie mieszkańcom miasta Tarnowa oraz okolicznych miast i gmin. Nagroda Lidera Polskiej Ekologii w roku obchodów jubileuszu 100 – lecia wodociągów w Tarnowie jest szczególnym wyrazem uznania wyników całokształtu działalności przedsiębiorstwa i jego doświadczonej kadry pracowników.

   
 afl_901_125.jpg  
afl_901_127.jpg  
afl_901_128.jpg