Kontakt

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 14 62 35 390
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Zakład Utrzymania Sieci obsługuje ponad 1000 km sieci wodociągowej i 800 km sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami. Ze względu na tak dużą ilość sieci wod-kan obejmującej miasto Tarnów i przyległe miejscowości zachodzi konieczność wprowadzania coraz to nowszych technologii i sprzętu mających na celu utrzymanie we właściwym stanie technicznym sieci. Pozwala to na skrócenie czasu usuwania awarii i ponowne włączenie wody. Wydatnym czynnikiem mającym wpływ na realizację założonych zadań jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników o wieloletnim doświadczeniu.

Oprócz prac bieżących Zakład Utrzymania Sieci świadczy usługi zewnętrzne w zakresie przeglądu i monitoringu sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, udrażniania i czyszczenia sieci kanalizacyjnej, wykrywania nieszczelności, zgrzewania rur i dowozu wody w sytuacjach awaryjnych.

Zakład wykonuje ponadto przyłącza wodociągowe, montaż wodomierzy, a także odbiór sieci rozdzielczych, przyłączy wod-kan, skrzyżowań sieci wod-kan z siecią gazową, elektryczną i teletechniczną.

W celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania sieci jest pełniony całodobowy dyżur awaryjny przy ul. Wodnej 4 pod nr 994.

Zakład Utrzymania Sieci dokłada wszelkich starań w celu spełnienia służebnej roli wobec odbiorców.